2019.06.30 – Vasárnap

18:00Székely Csaba: Semmit se bánok
Váci Dunakanyar Színház

2019.07.04 – Csütörtök

12:00Kapunyitás
17:00Koncert, avagy semmi sem tökéletes
Kaposvári Csiky Gergely Színház
Színház sátor
19:00DLRM
Hangfoglaló színpad
20:00Margaret Island
Hangfoglaló színpad
21:30Szabó Balázs Bandája
Déli színpad
23:00Fővárosi Nagycirkusz: A szabadság finom érintése
Duna-part
Kisérőprogramok
12:00-18:00Könyvkuckó – VéNÉgy olvasó
12:00-18:00Dartsfoci
15:00-20:00Henna

2019.07.05 – Péntek

8:00-12:00Közösségi reggeli és Hungarikum kóstoló a kempingezőknek
11:00Fitnesz edzés a szabadban
12:00Kapunyitás
16:00Színház és azon túl – Bakos-Kiss Gábor beszélget
színházról és minden másról
Vendég: Karalyos Gábor, színművész
17:00Ferlinghetti: Gyönyörű hely ez a világ
Csehország
Színház sátor
18:30OHNODY
Hangfoglaló színpad
19:15The Fruitcakes (PL)
Déli színpad
20:00Intim torna illegál
Hangfoglaló színpad
21:30Tankcsapda
Déli színpad
23:00Tesco Disco
Kisérőprogramok
12:00-18:00Dartsfoci
12:00-18:00NMI Hungarikum játszóház
12:00-18:00NMI roll-up kiállítás
12:00-18:00Könyvkuckó – VéNÉgy olvasó
14:00-16:00Vakbolt
14:00-17:00Cirkuszi animátorok
15:00-20:00Henna festés

2019.07.06 – Szombat

8:00-12:00Közösségi reggeli és
Hungarikum kóstoló a kempingezőknek
11:00Fitnesz edzés a szabadban
12:00Kapunyitás
16:00Színház és azon túl – Bakos-Kiss Gábor beszélget
színházról és minden másról
Vendég: Szász János, filmrendező
17:00Na stáž!
Szlovákia
Színház sátor
18:30Carson Coma
Hangfoglaló színpad
19:15Don’t Trust Butterflies (SK)
Déli színpad
20:00Russkaja
Hangfoglaló színpad
21:30Vad Fruttik
Déli színpad
23:00DJ Spigiboy
Kisérőprogramok
12:00-16:00Sárkányhajózás
12:00-18:00Dartsfoci
12:00-18:00NMI Hungarikum játszóház
12:00-18:00NMI roll-up kiállítás
12:00-18:00Könyvkuckó – VéNÉgy olvasó
14:00-16:00Vakbolt
14:00-17:00Cirkuszi animátorok
15:00-20:00Henna festés

2019.07.07 – Vasárnap

8:00-12:00Közösségi reggeli és
Hungarikum kóstoló a kempingezőknek
11:00-12:00Fitnesz edzés a szabadban
12:00Kapunyitás
15:00Színház és azon túl – Bakos-Kiss Gábor beszélget
színházról és minden másról
Vendég: Puskás Péter, énekes, színművész
16:00Jakub Gawatowic: Jan tragédiája
Lengyelország
Színház sátor
17:45V4 országok közös előadása
Színház sátor
18:30The Pontiac
Hangfoglaló színpad
19:15I Love You Honey Bunny (CZ)
Déli színpad
20:00Irie maffia
Hangfoglaló színpad
21:30Follow the flow
Déli színpad
23:00CommandArte társulat: Kaleidoszkóp, Cirkusz-színházi etűdök
Duna-part
Kisérőprogramok
12:00-16:00Sárkányhajózás
12:00-18:00Dartsfoci
12:00-19:00Positivity és Dixit társasjáték
12:00-18:00Könyvkuckó – VéNÉgy olvasó
14:00-16:00Vakbolt
14:00-17:00Cirkuszi animátorok
15:00-20:00Henna festés